Referencje

Skany referencji

Miałem szczęście uczestniczyć w procesie coachingowym prowadzonym przez Ingę. Podszedłem do niego bez uprzedzeń, ale i bez wielkich oczekiwań – to moje pierwsze doświadczenie z coachingiem i nie spodziewałem się rewolucji. Efekt naszej pracy mnie samego zaskoczył.
Jeśli czujesz potrzebę zmian, chcesz lepiej poznać się i zrozumieć, lubisz pracę (bywa, że trudną) nad sobą i co najważniejsze, cenisz sobie wymierne efekty, widoczne w dniu codziennym – Inga Bielińska jest coachem dla Ciebie. Powodzenia!

Lukasz Nowak, Chief Product Officer, Allegro Group

Dwukrotnie miałam okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Ingę Bielińską w 2013 r. w Wyższej Szkole Bankowej i każdorazowo wykazywała Ona duże zaangażowanie. Jest to coach zorientowany na rozwój osobisty – zarówno grupy, z którą pracuje jak i swój. Inga Bielińska potrafi być siłą napędową dla innych – pomaga odkrywać nowe rozwiązania. W Jej działaniu można dostrzec determinację oraz usłyszeć cenne wskazówki rozwojowe. W trakcie zajęć stosowała różne narzędzia dydaktyczne oraz dzieliła się wiedzą z zakresu prowadzenia i organizacji własnego biznesu.
Ponadto Inga Bielińska zaimponowała mi doskonałą umiejętnością tłumaczenia Amy Barnes i Johna Scherera w trakcie wykładu „Impossible Possibility: Motivation Beyond Money” (Niemożliwe możliwości – motywacją ponad finansami), zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową i ICF Polska Oddział Poznań.
Reasumując, udział w zajęciach prowadzonych przez Ingą Bielińską to przyjemność – polecam.

Joanna Piechocka, Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i marketingu w Robert Bosch Sp. z o.o

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w indywidualnych sesjach coachingowych
prowadzonych przez Panią Ingę Bielińską w okresie od 19 listopada 2013 do 3 kwietnia 2014.
Jestem na początku drogi, która nazywa się „własny biznes”, potrzebowałam zatem wsparcia oraz osoby, która pomoże trzymać mi się obranego kierunku. Inga Bielińska spełniła moje oczekiwania w 100 %. Podczas półrocznej wspólnej pracy pomagała mi spojrzeć na siebie i swój pomysł na działalność z różnych perspektyw, bo zawsze owocowało nowymi pomysłami, ogromnymi chęciami do działania oraz dużą dawką wiary w siebie i w to, co się chce robić.
Szczerze mogę polecić Ingę Bielińską każdemu, kto ma pomysł na siebie , ale się jest jeszcze do końca pewny, jak go zrealizować. Jestem pod dużym wrażeniem, jak indywidualnie i profesjonalnie Inga Bielińska potrafiła podejść do każdego mojego pytania i potrzeby. Nie dawała jednak gotowych odpowiedzi, do wszystkiego musiałam dojść sama. Po czasie okazuje się to ogromną wartością, ponieważ pokazuje, jak duży potencjał każdy ma w sobie.

Agnieszka Liguz, właścielka Re-Arch Home Staging

Polecam współpracę z Ingą 🙂 Jest bardzo profesjonalna. Proces z Nią to była ogromna przyjemność, ale i konkretna, efektywna praca. Doświadczyłam w całym procesie i po każdej sesji, że coaching działa i krok po kroku zbliża mnie do celu. Inga w czasie procesu używała różnych narzędzi coachingowych, które zaskakiwały swoją trafnością i prostotą.
Jest osobą otwartą, pełną pozytywnej energii, konkretną i jasno określającą zasady.
Doświadczyłam Jej profesjonalizmu jako coacha i sympatii jako człowieka.

Bożena Spychalska
Właściciel w Coaching Bożena Spychalska

Inga to wspaniały coach. Miałem przyjemność być przez nią prowadzony. Warto powierzać sprawy w ręce najlepszych specjalistów.

Krzysztof Wroński, Internet Marketing Consultant

We wrześniu 2013 roku pani Inga Bielińska i Katarzyna Ziółkowska-Szyszło przeprowadziły dwa dwudniowe warsztaty szkoleniowe ( w sumie 32 godziny, w tym 8 godzin coachingu grupowego) „Ja jako lider” w ramach projektu „Centrum Bukowska – czas na zmianę!”, realizowanego wspólnie przez WIFOON oraz WRK ZOP, dofinansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Uczestnicy warsztatów w szczególności docenili walory praktyczne związane z budowaniem efektywnych i spójnych zespołów organizacji pozarządowych. Warsztat oparty był o koncepcje pięciu dysfunkcji pracy zespołowej P. Lenciniego i wykorzystywał nowatorskie narzędzia do pracy z kompetencjami menadżerskimi.

W trakcie coachingu grupowego uczestnicy sformułowali sobie cele rozwojowe dla siebie, jako liderów zdiagnozowali dysfunkcje w swoich zespołach i wypracowali sobie pierwsze kroki zaradcze.

Mając na względzie profesjonalizm, wysokie zaangażowanie i oryginalność stworzonych warsztatów polecamy panie coach i trenerki, Ingę Bielińską i Katarzynę Ziółkowska-Szyszło, do współpracy.

Marcin Halicki, Kierownik Ośrodka Informacji, Wielkopolskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych

Inga Bielińska i Katarzyna Ziółkowska-Szyszło prowadziły dla Urzędu Miejskiego Stargard Szczeciński kompleksowy program coachingu zespołowego od marca 2013 do czerwca 2013. Coaching obejmował w sumie 36 godzin szkoleniowych realizowanych podczas sześciu spotkań.

Po zakończonym procesie coachowie, Inga Bielińska i Katarzyna Ziółkowska-Szyszło, przygotowały wyczerpujący raport, który wniósł wiele cennych informacji do wykorzystania na rzecz rozwoju kadr i budowania efektywnego zespołu.

Coachowie zrealizowali zakładane cele coachingu. Zmiany zostały zaobserwowane tak przez Zleceniodawcę, jak i uczestników, a dotyczą one poprawy komunikacji interpersonalnej nastawionej na współpracę oraz wzrostu poziomu integracji.

Coachowie prezentowali postawę otwartą we współpracy, bogaty warsztat pracy i solidność w realizacji powierzonych zadań. Jednocześnie w imieniu swoim, jak i współpracowników z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi coachingowe pań Ingi Bielińskiej i Katarzyny Ziółkowskiej-Szyszło

Prezydent Miasta Stargard Szczeciński Sławomir Pajor

To było moje pierwsze spotkane z Ingą, dlatego kiedy powierzałam jej poprowadzenie zajęć z elementów komunikacji dla międzynarodowej grupy uczestniczek programu budującego kompetencje managerskie, trudno było mi przewidzieć, jaki osiągniemy efekt. Na szczęście Inga wiedziała to doskonale. Poprowadziła zajęcia, które łączyły w sobie zarówno elementy prelekcji jak i ćwiczeń w małej grupie. Wiedza, zaangażowanie i temperament Ingi sprawiły, że czas, który spędziłyśmy na szkoleniu będzie owocował dalszym budowaniem kompetencji managera i kontynuacją naszej współpracy.

Karolina Zientarska, Specjalista ds. marketingu, Wydawnictwo Forum Sp. z o.o.

It is my pleasure to recommend Ms. Inga Bielińska, with whom I am working within Poznan School of Banking (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu) since 2012.
Her knowledge, creativity, professional skills and individual approach have been appreciated very much. I believe that Ms Bielińska is a person with excellent human relation skills, coaching competencies, organizational skills, sociable, and with a strong ability to complete a task without supervision. Always on time and always with a smile. What more can you ask for?

Anna Malinowska Kier. ds Współpracy Międzywydziałowej WSB Poznań

Pani Inga Bielińska współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową od października, 2012 jako wykładowca i trener na Uniwersytecie Każdego Wieku i studiach podyplomowych z Coachingu.

W trakcie tej współpracy przeprowadziła całoroczne zajęcia z twórczego pisania Zatrzymaj chwile oraz warsztat Enigma – jak zrozumieć nastolatka i wykład otwarty z języka nastolatków. Jej warsztaty i wykład zostały wysoko/dobrze ocenione przez uczestników, zajęcia będą kontynuowane w kolejnych latach działania Uniwersytetu Każdego Wieku.

Na studiach podyplomowych Coaching przeprowadziła zajęcia: Coaching jako narzędzie menedżerskie i brała udział w Indywidualnych Praktykach Coachingowych jako coach-mentor.
Prowadzone przez nią zajęcia miały formę wykładów, konsultacji i ćwiczeń praktycznych.

Pani Inga Bielińska posiada nie tylko doskonałe przygotowanie merytoryczne poparte praktycznym doświadczeniem, ale także wie jak wiedzę przekazać innym. Jej kreatywność, umiejętności komunikacyjne, a także zaangażowanie powodują, że z pełną odpowiedzialnością polecam usługi p. Ingi Bielińskiej, jako rzetelnego i profesjonalnego wykładowcę i trenera.

Katarzyna Jakubiak, Dyrektor Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB w Poznaniu

Zdecydowanie, zaangażowanie, perfekcja w wykonaniu, a przy tym ludzkie spojrzenie, serdeczność, szczerość, radość… Na takich fundamentach można budować współpracę z Ingą, a tym bardziej rekomendować Ją całemu światu 🙂

Błażej Kliks, właściciel  at SKILL-K Błażej Kliks

Inga jest ekspertem w swojej dziedzinie. Zwróciłam się do Ingi z celem rozwoju własnego biznesu. W trakcie dwóch miesięcy wspólnej pracy osiągnęłam świetne wyniki. Inga wyróżnia się profesjonalnym podejściem, imponującą wiedzą i wysokim poziomem kompetencji. Stworzyła bardzo miłą i przyjazną atmosferę pracy,skutecznie motywowała do działania! Z pełną odpowiedzialnością polecam coacha Ingę Bielińską!

Julija Słaby, właściciel Leadership Development, Business & Executive coaching

Od moich sesji coachingowych z Ingą minęło już parę miesięcy, a ja nadal jestem pod ogromnym wrażeniem posiadanej przez nią wiedzy (głównie z zakresu prowadzenia i organizacji własnego biznesu) oraz umiejętności trenerskich. Jest to osoba, od której bije niesamowicie pozytywna energia.

Gosia Zimniak, freelance illustrator, copywriter

Cieszę , że spotkałam Ingę w momencie, kiedy potrzebowałam wsparcia i porady. Słuchała i notowała, a ja mówiłam co chciałabym zmienić. Myślałam –  nie uda się. Każdy ma skryte myśli, które trudno jest bezpośrednio wypowiedzieć, a jednak udało się J. Wspólnie nakreśliłyśmy plan: Co? Jak? i Kiedy? przeprowadzić. Inga otworzyła mi oczy na wiele tematów, dodała siły i odwagi, która tak bardzo jest potrzebna, aby zacząć realizować „plan”. Minęło już wiele tygodni odkąd skończyłyśmy nasze wspólne sesje, a jednak – realizacja projektów w toku, wewnętrzna samoocena na wysokim poziomie i chęć wprowadzania zmian w życie, a nie tylko w słowach. Polecam wszystkim sesje z Ingą są kreatywną drogą w nieznane… – tylko trzeba zaufać własnej intuicji.

Kasia M. – Specjalista w korporacji

Inga is a professional and solution-focused coach. As her coaching trainer and her mentor I have observed many times how this strong and highly creative person was able to withdraw her “persona” from the stage to let the client’s creativity and power emerge. It was a particular pleasure and privilege to observe how Inga learned to use her voice to open client’s mind for new solutions. Strong and soft, creative yet discreet, curious, fully focused on the client’s highest potential. I highly recommend Inga as a business coach and a life coach.

Magdalena Giec
Erickson Certified Professional Coach, ACC
ICF Poland Board Member

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Człowiek, który ma ogromną wiedzę i wie jak ją wykorzystać. Pani Inga, za pomocą wielu ciekawych metod pracy warsztatowej, pomaga klientowi wyznaczyć i osiągnąć ważne dla niego cele. Pomaga również poznać siebie samego, oraz odkryć swoje potrzeby. Ta Pani bardzo dobrze wie jaką siłę niesie ze sobą właściwie zadane pytanie. Jest osobą ogromnie motywującą do działania i posiadającą mnóstwo pozytywnej energii. Niewielu jest takich ludzi, dlatego tym bardziej trzeba się cieszyć, że spotkało się ją na swojej drodze. Polecam każdemu sesje u tego coacha. Bo po tych spotkaniach już nic nie będzie takie samo.

Agata K., Pracownik Apteki

Polecam Panią Ingę, jako dobrego coacha, którego podejście do Klienta jest w pełni profesjonalne i co najważniejsze – skuteczne. Pani Inga potrafi pokazać Klientowi jego wewnętrzną siłę i motywację do działania, do jakiej jest zdolny. Zdecydowanie polecam!

Magdalena K. – Kierownik Infolinii

Na temat współpracy z Panią Inga można pisać dużo, co najważniejsze tylko dobrze. Profesjonalne podejście od pierwszej do ostatniej sesji, właściwa pomoc przy rozwiązaniu problemu, z którym klient zgłasza sie do Coacha. Różnorodność ciekawych materiałów, które maja na celu wzbogacić spotkanie i pomoc w nim. I co najważniejsze poprzez wiedzę, podejście do klienta, konsekwencje, motywacje i dyskrecje Pani Ingi są widoczne efekty coachingu. Osoba GODNA POLECENIA

Magdalena M. – Specjalista ds. obsługi grup

Advertisement
%d bloggers like this: